Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak na začátek něco o mě ...

25. 11. 2013

Dlouho jsem přemýšlela o čem bude můj první článek. Pak mi ale došlo, že byste měli vědět něco o člověku, který tyto články bude psát.  :)
 
Mé jméno je Kristýna je mi 18 let a jsem studentka posledního ročníku střední školy. Takže mě letos čeká tolik proklínaná a obávaná maturita a nebo jak se jí jinak říká "zkouška dospělosti". :)
Co bych tak řekla o sobě? Nejspíš to,že jsem upřímná, přátelská, milá, veselá a hodně upovídaná. Ráda jsem s přáteli, fotím, píšu básně (najdete v rubrice poezie pozn.red.) čtu, chatuju apod . :)
Mým velkým snem je být moderátorka. Je to mým snem cca od 10 let a k tomuto rozhodnutí mi pomohl jeden pro mě "velký" moderátor. Byl a stále je to pro mě moderátorská jednička.
Řeč je o Marku Paluchovi,(i o něm zde brzy najdete článek :) pozn.red.) který působil X let na hudební televizi OČKO, kde jste ho mohli vídat v pořadu DJ DIVÁK a nebo také v pořadu POP ALMANACH. Po ochodu z TV mi přišlo jako by se po něm slehla zem. Ale objevila jsem ho :)) ... Nejprve "utekl" k rádiu SPIN, a poté působil v SEEJAY RADIU. Kde jsem si s ním začala psát a zjistila jsem jak úžasný člověk to je. :) A i když v SJ Radiu už není jsem ráda,že jsem měla tu možnost si s ním psát, mluvit s ním a také poslouchat jeho pořad, které mi dal mnohé.
Majo u mě objevil lásku k hudbě z 80. a 90. let. Ale hlavně díky němu jsem se víc začala zajímat o hudbu jako takovou o zpěváky či zpěvačky o to je co vedlo k napsání určité písně a o čem píseň vlasně je. Hledala jsem srdce a duši každé písně. Však podle toho si do dneška vybírám interprety, které budu poslouchat, kterým budu věnovat tvůj čas.

Mezi moje oblíbené interprety patří samozřejmě řada českých interpretů jako skupina UDG, nebo zpěvák David Deyl, Pavel Callta, nebo začínající zpěvák OTTO S. a mezi mé oblíbené interprety ze zahranicí patří Mariah Carey nebo král Michael Jackson či Whitney Houston, Worlds Apart, Gigi D'Alessio & Loredana Bertè, a také italská zpěvačka Laura Pausini, kterou nebýt Marka do dneška neznám.
Udělal pro mě mnohé, a do nedávna o tom neměl ani tušení :) Patří mu ode mě velký DÍK!!! :-*
Hudba je větší objev než všechna učenost a filosofie ... Ludwik van Bethoween
561194_3079841724563_1519395131_32105963_868015236_n.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 33094
Měsíc: 332
Den: 10